Jesteś tutaj

Strona główna

Rozpoczynający się niebawem rok szkolny, jest emocjonujący zarówno dla maluchów, jak i dla ich rodziców. Pewnie zastanawiasz się jak Twoje dziecko poradzi sobie w szkole, czy pozna nowych kolegów, i czy poradzi sobie z nauką. Oprócz wyprawki szkolnej, zeszytów, książek i długopisów warto także pomyśleć o ubraniach do szkoły na co dzień, ale także tych galowych na rozpoczęcie roku szkolnego. Co zatem jest ci potrzebne, by dobrze prezentować się na tej uroczystości?

Zwykle w takich przypadkach sprawdza się klasyka. Z mody nie wychodzą ubrania w czerni, szarościach, bieli i granacie. Sprawdzi się tu np. Biała lniana koszula damska. Jeśli dopasujesz do niej odpowiedni dól -ciemne klasyczne spodnie - np. granatowe lniane spodnie damskie, wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, by prezentować się elegancko. Taki zestaw sprawdzi się zawsze, jest rozwiązaniem bardzo uniwersalnym. Jeśli natomiast jesteś fanką sukienek – z pewnością znajdziesz spośród oferty na rynku coś odpowiedniego.

Dobre polskie marki odzieżowe oferują szeroki wybór sukienek klasycznych, pasujących na te okazje. Tu podobnie sprawdzą się klasyczne kolory – czerń, biel czy grafit. W tej chwili bardzo modnym rozwiązaniem jest czarna sukienka oversize, do której wystarczy dobrać odpowiednie buty. Jeśli nie lubisz prostych rozwiązań i chcesz by Twoja garderoba miała odrobinę fantazji – dobrą opcją może być sukienka oversize z falbanami. W przypadku sukienki ważną rolę odgrywają dodatki. Torebka, kolczyki, buty, czy bransoletka – uzupełnią Twój ubiór i dodadzą dodatkowo blasku.

Pamiętaj jednak, że rok szkolny rozpoczyna się jesienią. Czasem wrzesień obfituje w słońce, a pogoda nadal jest przyjemna, może być jednak tak, że powieje chłodem albo spadnie deszcz. Warto mieć wówczas jakiś ciepły dodatek np. longsleeve damski, czy tunikę z dzianiny. Tak czy inaczej, warto śledzić obecne trendy, oprócz nowych kolekcji, na rynku od czasu do czasu pojawia się nowa marka odzieżowa w Polsce, może się okazać, że jej kreacje przypadną nam do gustu.